• Yeni

Zhiyun TransMount Controller (Crane 3-Lab - Weebill LAB)

Referans: Zhiyun Crane 3-Lab - Weebill LAB

745,00 ₺
KDV dahil

Zhiyun TransMount Lite Servo Focus Controller (Crane 3-Lab - Weebill LAB)

Adet
Stoktaki son ürünler

Zhiyun TransMount Lite Servo Focus Controller (Crane 3-Lab - Weebill LAB)

 
  • Crane 3 ve Weebill Lab için focus kontrolü CMF-03 LITE
  • Crane 3-Lab'da Odak Kontrolü için İdeal
  • Gimbal El Çarkı veya Uygulaması ile Kontrollü
  • Gimbal'a USB Kablo Bağlantısı
  • Parmak Vidalarıyla Aletsiz Eklenti
  • Sıfır Gecikme Kontrolü
 
Zhiyun-Tech TransMount Lite Servo Focus Controller odak kontrolü için özel olarak tasarlanmıştır. Zoom kontrolü için, lütfen zoom ayarlarını idare edebilen daha güçlü bir motora sahip TransMount Max'a bakınız.
TransMount Lite, WEEBILL LAB ile uyumlu olmasına rağmen, Crane 3-Lab ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Crane aynı anda iki motoru destekliyor; ideal olarak, odak kontrolü için biraz daha hafif TransMount Lite ve zoom kontrolü için isteğe bağlı TransMount Maks. Bununla birlikte WEEBILL LAB sadece bir motoru desteklemektedir, bu yüzden daha iyi seçenek TransMount Max olacaktır, çünkü odaklama ve zoom kontrolü arasında birbiri yerine kullanılabilir.
Aletsiz bir tasarıma sahip olan TransMount Lite, yalnızca dahil edilen vidaları kullanarak gimbal üzerine tutturur. Gimbal el çarkı veya refakatçi akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilir. İki parmak vidasını kullanarak verilen destek braketine ve montaj çubuğuna sabitleyin ve bu düzeneği üçüncü parmak vidasıyla gimbal taban levhasının altına takın. Ardından verilen USB kablosu ile servoyu gimbal'a bağlayın ve gimbal ile birlikte gelen kamera kontrol kablolarından biriyle kamerayı gimbal'a bağlayın. USB kablosu bağlantısı sıfır gecikmeli sinyal iletimi sağlar.
Anahtar Özellikler
Yalnızca odak kontrolü için tasarlanmıştır
Aynı anda iki motoru destekleyen, biri netleme ve diğeri zoom için (opsiyonel TransMount Maksimum zoom / netleme denetleyicisi) kullanmak üzere Crane 3-Lab'ta kullanım için ideal
Aletsiz tasarım - birlikte verilen destek braketi ve montaj çubuğu ile monte edilir ve birlikte verilen vidaları kullanarak gimbal taban plakasının altına tutturulur
USB kablosuyla gimbal'a bağlanır ve odağı sıfır gecikme süresiyle kontrol eder
Zhiyun-Tech
Zhiyun Crane 3-Lab - Weebill LAB
2 Öğeler

aynı kategoride bulunan diğer 12 ürün: